» Dostawa

Dostawa

Dostawa

Nasze produkty wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej DPD. Każdy przedmiot na sklepie ma podaną wagę na podstawie, której przy wrzuceniu produktu do "koszyka" wyliczany jest koszt wysyłki - nie dotyczy to produktów objętych promocją w postaci WYSYŁKI GRATIS.

Przykładamy dużą wagę do zadowolenia Klientów, dlatego też dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Każdy towar staramy się jak najlepiej zabezpieczyć do wysyłki, oczywiście jest on nowy i nieużywany.

Po złożeniu zamówienia Klient jest informowany mailowo o dokładnym terminie realizacji zamówienia.

Każdy Klient w dniu wysyłki otrzymuje od nas numer listu przewozowego, dzięki czemu może lokalizować przesyłkę na stronie internetowej firmy kurierskiej: http://www.dpd.com.pl/. Wszelkich informacji mogą Państwo także uzyskać telefonicznie od naszego konsultanta, który postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz pomóc.

Towar wysyłamy do 5 dni roboczych od zaksięgowania płatności lub wybrania formy płatności za pobraniem, chyba że z przyczyn od nas nie zależnych może przedłużyć się on do 14 dni, ale każdy Klient zostanie o tym powiadomiony.

W szczególnych przypadkach zamówienia realizowane są za pomocą transportu firmowego.

Dostawy na terenie Lublina, Opola Lubelskiego, Chodla, Poniatowej, Bełżyc, Nałęczowa oraz okolic realizowane są transportem firmowym w cenie 20 złotych bez względu na wagę, gabaryt oraz ilość zakupionych produktów.
Przejdź do strony głównej

Systemy płatności

  • PayU
  • Dotpay
  • tpay.com
  • Przelewy24
  • Sandander Consumer
  • PayU Raty

Opinie o produktach

Okazje.info
Pobieranie danych...